Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest

Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest
Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest
x zamknij

Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest

Joseph Joseph
89.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
15,6 x 7,2 x 13,3 cm
Polipropylen
40083
 
Komplet do gotowania na parze Joseph Joseph Nest – ułatwi przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków. Zestaw składa się z trzech koszyczków różnej wielkości, które pozwalają na oddzielne gotowanie kilku składników w tym samym czasie. Koszyczki są wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Zostały wyposażone w antypoślizgowe uchwyty oraz zintegrowane haczyki do zawieszenia ich na krawędzi garnka. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania pojemników „wieżowo”, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w kuchennej szafce.

Minimalna średnica naczynia, przy użyciu wszystkich elementów to 18 cm, minimalna głębokość – 8 cm. Przed użyciem należy upewnić się, że w garnku jest odpowiednia ilość wody, aby mogła wytworzyć się para. Nie można używać pojemników w naczyniu bez wody. Należy uważać na dłonie, ponieważ uchwyty mogą stać się gorące w czasie gotowania. Komplet nie jest dostosowany do patelni i woków. Może być myty w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.