Zestaw do herbaty dla dzieci Bloomingville Mini

56207733 Bloomingville Bloomingville
184.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
56207733
Wymiary
21 cm x 10 cm x 15,5 cm
Materiały
drewno bukowe

Opis produktu

Zestaw do herbaty dla dzieci Bloomingville Mini to uroczy zestaw do serwowania kawy i ciasteczek. Zestaw do herbaty dla dzieci Falke, od duńskiego producenta zabawek Bloomingville, zawiera kilka elementów zastawy stołowej, w tym filiżanki, imbryk oraz łyżeczki.

Wszystkie elementy zestawu są utrzymane w charakterystycznej jasnoróżowej kolorystyce. Wykonano je z drewna, dzięki czemu są wytrzymałe, a Twoje dziecko nie uszkodzi ich nawet w trakcie bardziej intensywnej zabawy.

Zestaw do herbaty dla dzieci Bloomingville to świetne uzupełnienie dziecięcych akcesoriów kuchennych, który pozwoli na serwowanie „efektów pracy” Twojej pociechy.

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej bogatej ofercie! Oferujemy również inne zabawki kuchenne od Bloomingville.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię