Zestaw do kawy Seletti Estetico Quotidiano 2 el.

10101 Seletti Seletti
141.00 PLN
141,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10101
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Piękny, porcelanowy zestaw do kawy w ultranowoczesnym wydaniu. Wygląda zupełnie tak, jakby to były naczynia jednorazowego użytku: 2 kubeczki, tacka i łyżeczki zaprojektowano w stylu naczyń plastikowych, (charakterystyczne cięcia i kształt), ale są to naczynia z przyjemnej w dotyku porcelany. Zaskakują wyglądem i pięknie się prezentują – a kawa smakuje z nich pysznie.
Designerski minimalizm i to „coś”!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię