Zestaw do lodów Seletti Estetico Quotidiano 6 el.

10642KIT Seletti Seletti
198.00 PLN
198,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10642KIT
Wymiary
Miseczka: wysokość 5,1 cm
Ø 8,8 cm
łyżeczka: 9,6 cm x 2,2 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Czas na lodowe wariacje! Te pięknie wyprofilowane miseczka do lodów pozwolą Ci w estetyczny sposób podać lody na stół. Opływowy kształt wnętrza ułatwia wybieranie lodów ze środka, a gładkie, porcelanowe ścianki przyjemnie układają się w dłoni. W zestawie znajduje się też 6 łyżeczek do lodów.
Kolekcja Estetico Quotidiano - nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku! Można używać w zmywarkach.Czas na lodowe wariacje! Te pięknie wyprofilowane miseczka do lodów pozwolą Ci w estetyczny sposób podać lody na stół. Opływowy kształt wnętrza ułatwia wybieranie lodów ze środka, a gładkie, porcelanowe ścianki przyjemnie układają się w dłoni. W zestawie znajduje się też 6 łyżeczek do lodów.
Kolekcja Estetico Quotidiano - nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku! Można używać w zmywarkach.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię