Zestaw do lodów Seletti Estetico Quotidiano 6 el.

10642KIT Seletti Seletti
244.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10642KIT
Wymiary
Miseczka: wysokość 5,1 cm
Ø 8,8 cm
łyżeczka: 9,6 cm x 2,2 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Czas na lodowe wariacje! Te pięknie wyprofilowane miseczka do lodów pozwolą Ci w estetyczny sposób podać lody na stół. Opływowy kształt wnętrza ułatwia wybieranie lodów ze środka, a gładkie, porcelanowe ścianki przyjemnie układają się w dłoni. W zestawie znajduje się też 6 łyżeczek do lodów.
Kolekcja Estetico Quotidiano - nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku! Można używać w zmywarkach.Czas na lodowe wariacje! Te pięknie wyprofilowane miseczka do lodów pozwolą Ci w estetyczny sposób podać lody na stół. Opływowy kształt wnętrza ułatwia wybieranie lodów ze środka, a gładkie, porcelanowe ścianki przyjemnie układają się w dłoni. W zestawie znajduje się też 6 łyżeczek do lodów.
Kolekcja Estetico Quotidiano - nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku! Można używać w zmywarkach.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię