Zestaw do oliwy i octu Alessi Trattore

AB12 Alessi Alessi
519.00 PLN
519,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AB12
Wymiary
Wysokość 26 cm
Pojemność 350 ml
29 x 7 cm
Materiały
Szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Ekskluzywny komplet akcesoriów do podawania na stół oliwy i octu z kolekcji Alessi Trattore
Artystyczne wykonanie stojaka z polerowanej stali szlachetnej, z podstawą, dodatkową obręczą utrzymującą butelki w stabilnej postaci i półeczką na dwa ceramiczne naczynka (np. z przyprawami) prezentuje się doskonale. Górny, stalowy pręt jest tu jednocześnie ozdobą i uchwytem do przenoszenia stojaczka na odpowiednie miejsce.
W komplecie 2 butelki z oryginalną oliwą prosto z Włoch.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Andrea Branzi to projektant, który nie boi się mówić otwarcie o swoich przekonaniach. Jego poglądy miały duży wpływ na przemiany w sztuce i wzornictwie w połowie ubiegłego stulecia. Przyjął opiniotwórczą rolę – sprzeciwia się ograniczeniom funkcjonalizmu i dominacji przemysłu, a popiera swobodną estetykę sztuki współczesnej. Interesuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą, urbanistyką oraz promocją kultury. W swoich pracach odnosi się do poglądów pisarzy takich jak  Gillo Dorfles i Umberto Eco. Napisał wiele książek oraz artykułów do magazynów branżowych, takich jak: „Interni”, „Domus”, „Casabella”. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię