Zestaw do pieczenia rolad 3 - el. Lékué

3000006SURM017 Lékué Lékué
172.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3000006SURM017
Wymiary
Opakowanie 32 x 7,5 x 6 cm
mata 40 x 30 cm
Materiały
Silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw do pieczenia rolad.
Dla początkujących i profesjonalistów.

W skład zestawu wchodzą:
  • silikonowa mata z rantem
  • packa do rozprowadzania ciasta i kremu
  • DecoPen z dwiema końcówkami

Silikonowa mata jednocześnie jest formą i zastępuje papier do pieczenia. Podniesione ranty zabezpieczają ciasto przed wypłynięciem.
Dzięki najwyższej jakości silikonowi platinum ciasto oddziela się od maty bez najmniejszego problemu i można łatwo uformować roladę. Packa ułatwia równomierne rozprowadzenie ciasta po powierzchni maty, a także kremu ma upieczonym cieście.
DecoPen pomoże udekorować każdą roladę - słodką i wytrawną.
Można myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię