Zestaw do przekąsek, deserów i zup dla 4 osób Gense Appetize

774502054 Gense Gense
99.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
774502054
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Zestaw czterech łyżek-widelców to cztery razy więcej frajdy i cztery razy mniej mycia. Świetnie sprawdzą się na przyjęciu z drobnymi przekąskami, są doskonałe na szalone party. Warto też wypróbować je na campingu! Sztućce można myć w zmywarce.

Marka

Firma Gense, założona w 1856 roku przez Gustava Erikssona, wytwarza sztućce najwyższej jakości. Zróżnicowane pod względem wzorów i przeznaczenia, uczyniły z Gense jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Sztućce Gense powstają we współpracy z najlepszymi projektantami i znane są z innowacyjnego charakteru, pięknej formy i najwyższej jakości wykonania. W 1992 roku Gense otrzymało tytuł „Dostawcy na Dwór Królewski Króla Szwecji”. Należy wspomnieć, że sztućce Gense zdobią stoły podczas corocznej gali z okazji wręczania Nagród Nobla w Sztokholmie. Niewiele firm może poszczycić się tak wyjątkową rekomendacją.

Projektant

Nedda El-Asmar to ceniona belgijska projektantka oraz złotniczka. Otwartość, elastyczność i różnorodność – te trzy słowa najpełniej wyrażają jej myślenie o produkcie oraz podejście do projektowania. Do jej najpopularniejszych projektów należy zestaw sztućców Appetize, który wyróżnia się nietuzinkowym kształtem i został zaprojektowany specjalnie do przystawek. Nedda El-Asmar jest laureatką wielu prestiżowych nagród, prowadzi wykłady w Royal Academy of Fine Arts w Antwerpii, a także współpracuje z projektantem przemysłowym Erikiem Indekeu. W 2007 r. otrzymała tytuł Belgijskiego Projektanta Roku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię