Zestaw do przekąsek Sagaform Nature

5017183 Sagaform Sagaform
189.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017183
Wymiary
21 × 22,4 cm
wysokość: 11,5 cm
Materiały
szkło, drewno dębowe

Opis produktu

Zestaw do przekąsek Sagaform Nature to połączenie inspiracji naturą z prostym designem. Składa się z trzech, różnej wysokości szklanek oraz drewnianej podstawki. Wykonana z jasnego drewna dębowego podstawka ma wgłębienia, w których umieszcza się naczynia, dzięki czemu całość można z łatwością przenosić. Zestaw będzie idealny do serwowania przekąsek np. podczas rodzinnego oglądania filmu czy spotkania towarzyskiego.
Eleganckie dodatki na stół z serii Nature & Oak są funkcjonalne i piękne. W kolekcji są karafki do wina, karafki do oliwy i octu, pojemniki na sól i pieprz, deski i noże do serów, oraz misa i łyżki do sałat.

Kolekcja: Sagaform Oak&Nature

Zobacz kolekcję

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię