Zestaw do przygotowania żywności Joseph Joseph Nest Trio

40110 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40110
Wymiary
Wysokość 15,5 cm
Szerokość 18,5 cm
Głębokość 25,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw do przygotowywania żywności Joseph Joseph to 3-częściowy produkt do odmierzania składników, wyciskania cytrusów i mieszania masy.

Projekt zbudowany jest z dużego dzbanka o pojemności 2,5l, przezroczystej miarki o pojemności 0,5l i wyciskacza do cytrusów. Można korzystać z każdego elementu osobno bądź połączyć ich funkcje przy wykonywaniu owocowego ciasta. 

Wszystkie części wykonane są z tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Dzbanki posiadają antypoślizgowe nóżki oraz wygodne dzióbki zapobiegające niekontrolowanemu przelewaniu się zawartości. Zadbano również o łatwość w przechowywaniu produktów- miarkę oraz wyciskacz można umieścić w dzbanku.

Cechy charakterystyczne:

  • Zestaw składa się z 3 części, które można używać osobno.
  • Łatwe przechowywanie- miarkę i wyciskacz do cytrusów można umieścić w największej części
  • Dzbanki posiadają specjalne dzióbki do przelewania płynów i antypoślizgowe nóżki

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię