Zestaw do przygotowania żywności Joseph Joseph Nest Trio

40110 Joseph Joseph Joseph Joseph
135.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40110
Wymiary
Wysokość 15,5 cm
Szerokość 18,5 cm
Głębokość 25,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw do przygotowywania żywności Joseph Joseph to 3-częściowy produkt do odmierzania składników, wyciskania cytrusów i mieszania masy.

Projekt zbudowany jest z dużego dzbanka o pojemności 2,5l, przezroczystej miarki o pojemności 0,5l i wyciskacza do cytrusów. Można korzystać z każdego elementu osobno bądź połączyć ich funkcje przy wykonywaniu owocowego ciasta. 

Wszystkie części wykonane są z tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Dzbanki posiadają antypoślizgowe nóżki oraz wygodne dzióbki zapobiegające niekontrolowanemu przelewaniu się zawartości. Zadbano również o łatwość w przechowywaniu produktów- miarkę oraz wyciskacz można umieścić w dzbanku.

Cechy charakterystyczne:

  • Zestaw składa się z 3 części, które można używać osobno.
  • Łatwe przechowywanie- miarkę i wyciskacz do cytrusów można umieścić w największej części
  • Dzbanki posiadają specjalne dzióbki do przelewania płynów i antypoślizgowe nóżki

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię