Zestaw do przypraw Bugatti Acqua

22-150 Casa Bugatti Casa Bugatti
476.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
22-150
Wymiary
9,5 cm x 8 cm x 7,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Szykownie w kuchni. Nowoczesny zestaw do przypraw Casa Bugatti Acqua, w którym znajdziesz dwa małe pojemniczki na najpopularniejsze przyprawy i dwa duże, w których zmieścisz pyszną oliwę, sok dla dzieci, lub inne smakowite napoje. Całość w kolekcji z dekoracyjnym bąbelkiem na każdej przykrywce, który ożywia, przykuwa wzrok i zaciekawia. Coś pięknego do Twojej kuchni.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Jola 01.02.2018
Ładny a jednocześnie elegancki, zestaw do przypraw zawiera dwa mniejsze i dwa większe pojemniki. Każdy z nich na tacy ma swoje miejsce dzięki czemu nie zsuna się podczas przemieszczania.