Zestaw do zabawy Bloomingville Mini, Pippi

82051551 Bloomingville Bloomingville
977.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051551
Wymiary
40 cm x 57,5 cm x 26 cm
Materiały
MDF, drewno lotosu

Opis produktu

Zestaw do zabawy Bloomingville Mini, Pippi to coś, bez czego nie obędzie się żaden mały szef kuchni: zabawkowa kuchenka!

Jeśli Twoje dziecko fascynuje się gotowaniem, ale nie jest jeszcze wystarczająco duże, by zacząć pomagać w kuchni, umożliw mu zabawę za pomocą odpowiednich akcesoriów! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gotowanie, nawet to nieprawdziwe, nie jest możliwe właśnie bez kuchenki. A taka znajduje się w zestawie do zabawy Bloomingville Pippi.

Produkt został wyprodukowany z drewna lotosu, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Może być używana przez dzieci od 24. miesiąca życia. Kuchenka przed użyciem musi zostać złożona przez rodzica.

Jeśli szukasz większej liczby akcesoriów do zabawy w kucharza, sprawdź naszą pozostałą ofertę oraz inne produkty duńskiej marki Bloomingville.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię