Zestaw do zabawy do makijażu Bloomingville Mini

82049828 Bloomingville Bloomingville
289.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049828
Wymiary
22 cm x 22 cm x 7 cm
Materiały
MDF, drewno bukowe, drewno lotosu, akryl

Opis produktu

Zestaw do zabawy do makijażu Bloomingville Mini to produkt dla dzieci, które chcą spróbować swoich sił w makijażu dla lalek. Wszystkie elementy zestawu do zabawy w makijaż zostały wyprodukowane z naturalnego drewna. Dzięki temu nie musisz się martwić, że czas spędzony na zabawie okaże się szkodliwy dla Twojego dziecka. 

Elementy zestawu do zabawy do makijażu Bloomingville nie zawierają żadnych chemikaliów i innych substancji, dlatego zabawa w malowanie lalek będzie nie tylko czysta, ale i też bezpieczna. Po skończonej zabawie Twoje dziecko szybko skompletuje elementy zestaw w pojemnej i funkcjonalnej torbie.

Jeśli szukasz innych produktów tego duńskiego producenta, sprawdź pozostałą ofertę naszego sklepu i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię