Zestaw do zabawy Mała Lodziarnia Bloomingville Mini

82045200 Bloomingville Bloomingville
156.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82045200
Wymiary
13,5 cm x 15 cm x 11,5 cm
Materiały
sklejka, drewno lotosu

Opis produktu

Zestaw do zabawy Mała Lodziarnia Bloomingville Mini to coś, co Twoja pociecha doceni w okresie letnim. Zaproszeni przez nią pluszakowi czy lalkowi goście z pewnością nie pogardzą odrobiną ochłody, nawet jeśli drewnianej.

Zestaw do zabawy Mała Lodziarnia od duńskiej firmy Bloomingville to funkcjonalny drewniany stojak na 4 lody: 2 na patyku i 2 rożki. Wszystkie przysmaki są drewniane, dlatego Twoje dziecko nie pobrudzi miejsca zabawy, a i sama zabawa będzie mogła trwać godzinami. W końcu odwieczny problem znika, a lody się nie roztapiają!

Zestaw do zabawy Mała Lodziarnia to świetne uzupełnienie innych zabawkowych akcesoriów kuchennych od firmy Bloomingville. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, co jeszcze możesz zaprezentować swojemu małemu kucharzowi!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię