Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw garnków Silit Nature Blue 4 el.

Zestaw garnków Silit Nature Blue 4 el.
Zestaw garnków Silit Nature Blue 4 el.
x zamknij

Zestaw garnków Silit Nature Blue 4 el.

silit
1889.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 2,4 l, 2 l, 3,7 l, 6,4 l
Silargan
21.0929.9516
 
Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłe doznania kulinarne. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan wybierasz inny styl życia. Na szczególną uwagę zasługują ergonomiczne i bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i specjalnych nitów uchwyty nie nagrzewają się i dodatkowo można stosować je w piekarniku. Pokrywa nie służy tylko do przykrywania naczynia, ale posiada o wiele więcej funkcjonalności. Specjalna technologia chroniąca palce przed poparzeniem, umożliwiająca szczelne zamknięcie naczynia, odparowanie i komfortowe odcedzanie bez rozpryskiwania. Naczynia można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, szczególnie na indukcji. Można myć w zmywarce. Gwarancja trwałości na ceramiczną powłokę Silargan wynosi 30 lat od daty zakupu.

Zestaw zawiera:
garnek niski Ø 20 cm, pojemność 2,4 l
garnek wysoki Ø 16 cm, pojemność 2 l
garnek wysoki Ø 20 cm, pojemność 3,7 l
garnek wysoki Ø 24 cm, pojemność 6,4 l.

Inne z kolekcji Silit Nature Blue

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.