Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw garnków Silit Passion Black 3 el.

Zestaw garnków Silit Passion Black 3 el.
Zestaw garnków Silit Passion Black 3 el.
x zamknij

Zestaw garnków Silit Passion Black 3 el.

silit
1739.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 1,3 l i Ø 16 cm
pojemność 3,7 i Ø 20 cm
pojemność 6,4 i Ø 24 cm
Silargan
21.0927.9051
 
Trzyelementowy zestaw garnków Passion Black marki Silit dla osób, które szukają wyposażenia kuchennego najwyższej jakości. Komplet wykonany ze stali szlachetnej Silargan®, która jest solida i odporna na uszkodzenia. Garnki zostały wyposażone w przezroczyste pokrywki z hartowanego szkła, odpornego na działanie wysokich temperatur, oraz żaroodporne uchwyty, które wygodnie leżą w dłoniach. Szerokie krawędzie zapobiegają kapaniu oraz umożliwiają łatwe nalewanie i odprowadzanie cieczy. Dzięki stalowym rdzeniom ciepło będzie rozprowadzane szybko i równomiernie. Garnki są dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną. Odporne do 250 stopni C (bez pokrywek) oraz do 180 stopni C z pokrywkami. Można myć w zmywarce.

Marka Silit daje 30-letnią gwarancję na wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnię Silargan®, jeśli produkt jest stosowany zgodnie z przeznaczeniem. Zestaw zawiera:
rondel bez pokrywy o pojemności 1,3 l i Ø 16 cm
garnek wysoki o pojemności 3,7 l i Ø 20 cm
garnek wysoki o pojemności 6,4 l i Ø 24 cm

Inne z kolekcji Silit Passion Colours

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.