Zestaw garnków WMF Gourmet Plus 4 el.

0720046030 WMF WMF
1799.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0720046030
Wymiary
Sprawdź w opisie.
Materiały
Cromargan® matowa stal nierdzewna 18/10
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Komplet czterech garnków WMF Gourmet Plus z matowej stali nierdzewnej. Zestaw zawiera:

 • Garnek WMF Gourmet Plus 2,5 l o średnicy: 20 cm;
 • Garnek WMF Gourmet Plus 1,9 l o średnicy: 16 cm;
 • Garnek WMF Gourmet Plus 3,9 l o średnicy: 20 cm;
 • Garnek WMF Gourmet Plus 5,7 l o średnicy: 24 cm;


 • Garnki WMF Gourmet Plus posiadają nienagrzewające się rączki które są puste w środku. W garnkach można gotować na wszystkich rodzajach kuchenek, a dzięki zastosowaniu technologii TransTherm® garnki szybko się nagrzewają i równomiernie rozprowadzają ciepło. Grube dno sprawia, że potrawy długo utrzymują wysoką temperaturę. Każde naczynie z serii Gourmet Plus posiada skalę wewnątrz garnka oraz dobrze wyprofilowane brzegi ułatwiające wylewanie wody. Dopasowana pokrywka posiada dziurkę uwalniającą parę wodną. Wyprodukowano w Niemczech. Można myć w zmywarce.

  Marka

  WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię