Zestaw garnków z rondlem Silit Quadro Red New 4 el.

21.0929.9585 Silit Silit
1849.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
21.0929.9585
Wymiary
Rondel 2 l
garnki 2 l, 3,7 l, 6,8 l
Materiały
Silargan
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

"Z daleka od tradycyjnej formy, a jednocześnie trzymając rękę na pulsie nowoczesnych rozwiązań, Quadro oferuje ład formy i funkcji. W dodatku jest to wyjątkowy styl i niewątpliwie większa pojemność, znacznie poprawiająca używanie powierzchni na kuchenkach indukcyjnych. Dopracowane w szczegółach koncepty i wyróżniający się design to nie wszystko, Quadro prezentuje także praktyczne rozwiązanie dotyczące przekątnego odlewania płynów z naczynia.

Garnki Quadro są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, wykorzystują wydajnie energię gotowania, szybko transferując ciepło aż po sam rant. Wyjątkowo trwały, stalowy rdzeń, energooszczędny spód naczyńi przezroczysta pokrywa z hartowanego szkła dostarczają fantastycznej przyjaznej naturze równowagi (Eco-friendly). Quadro jest idealny do codziennego użytkowania. Proste mieszanie i pielęgnacja jak w naczyniach o konwencjonalnych kształtach.

To innowacyjne ""kwadratowe"" rozwiązanie wyróżnia Silit jako kulinarnego eksperta o najwyższym stopniu kompetencji w gotowaniu.
Można myć w zmywarce.
Gwarancja trwałości na ceramiczną powłokę Silargan wynosi 30 lat od daty zakupu.

Zestaw zawiera:

 • garnek niski z pokrywą 2 l i Ø 16 cm
 • garnek wysoki z pokrywą 3,7 l i Ø 18 cm 3,7 l
 • garnek wysoki z pokrywą 6,8 l i Ø 22 cm
 • rondel bez pokrywy 2 l i Ø 16 cm"
 • Marka

  Marka Silit to renomowany producent najwyższej jakości garnków i patelni, których niemiecka jakość wykonania i innowacyjne technologie produkcji sprawiają, że są niemal niezniszczalne! Niezawodność i trwałość naczyń Silit sprawia, że są cenione przez znanych kucharzy, restauracje i osoby prywatne, którym zależy na długowieczności produktów. Opatentowany i przełomowy w kuchniach Silargan® , z którego wykonywane są naczynia tej marki, nie zawiera niklu i jest stworzony dla osób z alergiami.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię