Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph

98247 Joseph Joseph
129
129,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
98247
Wymiary
Opakowanie 20,5 x 20 x 3,8 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Czas na włoską ucztę! W przygotowaniu eleganckiej kolacji pomoże zestaw od marki Joseph Joseph – korkociąg BarWise™ Waiter’s Friend oraz nóż do pizzy Disc. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja korkociągu umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo gadżet został wyposażony w praktyczny ...
Czas na włoską ucztę! W przygotowaniu eleganckiej kolacji pomoże zestaw od marki Joseph Joseph – korkociąg BarWise™ Waiter’s Friend oraz nóż do pizzy Disc. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja korkociągu umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo gadżet został wyposażony w praktyczny nożyk do przecinania folii oraz magnetyczny otwieracz do butelek, który podtrzymuje usunięte kapsle. Nóż do pizzy składa się z okrągłego, stalowego ostrza oraz silikonowego uchwytu. Dużym atutem jest wbudowana osłona tarczy, dzięki której możliwe jest bezpieczne przechowywanie noża w szufladzie czy kuchennej szafce.

Otwieracz należy czyścić ściereczką. Ostrze noża jest wyjmowane i dostosowane do mycia w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię