Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph

Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph
Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph
x zamknij

Zestaw: korkociąg i nóż do pizzy Joseph Joseph

Joseph Joseph
129.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
Czerwony Papier + 8.00 zł
Opakowanie 20,5 x 20 x 3,8 cm
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
98247
 
Czas na włoską ucztę! W przygotowaniu eleganckiej kolacji pomoże zestaw od marki Joseph Joseph – korkociąg BarWise™ Waiter’s Friend oraz nóż do pizzy Disc. Unikalna, jednostopniowa konstrukcja korkociągu umożliwia otwarcie ulubionej butelki wina jednym ruchem dłoni. Wystarczy wkręcić spiralę w korek, ustawić stalową końcówkę na krawędzi butelki i energicznym ruchem pociągnąć do góry. Dodatkowo gadżet został wyposażony w praktyczny nożyk do przecinania folii oraz magnetyczny otwieracz do butelek, który podtrzymuje usunięte kapsle. Nóż do pizzy składa się z okrągłego, stalowego ostrza oraz silikonowego uchwytu. Dużym atutem jest wbudowana osłona tarczy, dzięki której możliwe jest bezpieczne przechowywanie noża w szufladzie czy kuchennej szafce.

Otwieracz należy czyścić ściereczką. Ostrze noża jest wyjmowane i dostosowane do mycia w zmywarce.

Inne z kolekcji Joseph Joseph Barwise

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.