Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20091
Wymiary
Opakowanie 12,4 x 18,5 x 3,8 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Profesjonalny zestaw Joseph Joseph Barwise znajdzie zastosowanie w domu, w pubie czy w restauracji. Wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz piękną morską kolorystką. Komplet składa się z dwóch elementów: korkociągu z korbką i nożykiem do usuwania folii oraz otwieracza do butelek. Otwieracz został wyposażony w magnetyczną głowicę, która przytrzymuje usunięte kapsle (może pomieścić do czterech kapsli na raz). Posiada również unikatową krawędź 360°, umożliwiającą otwieranie butelki pod dowolnym kątem. Wyjątkowy prezent dla barmana oraz miłośnika wytrawnych trunków.

Otwieracz można myć w zmywarce, natomiast korkociąg należy czyścić przy użyciu ściereczki.

BarWise™ to kolekcja funkcjonalnych akcesoriów barowych marki Joseph Joseph. Intuicyjna konstrukcja każdego produktu sprawia, że usuwanie kapsla czy korka jest o wiele łatwiejsze, niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi tego typu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię