Zestaw kuchenny Joseph Joseph Nest 7 plus

40033 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40033
Wymiary
24 x 19 x 8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Pomysłowy komplet 7 praktycznych naczyń do wykorzystania w domowej kuchni. Całość stanowi ciekawe połączenie atrakcyjnej formy, żywych kolorów i funkcjonalności, przy jednoczesnej oszczędności miejsca potrzebnego do ich przechowywanie.

W skład zestawu wchodzą: miarki o pojemności 15, 60, 85, 125 i 250 ml, mała miska z podziałką (0,5 l) oraz większa miska (1,65 l). Najmniejsza miarka – 15 ml została również uzupełniona o podziałkę 5 ml.
2 znajdujące się w zestawie miski wyposażono w szersze uchwyty i dużą, stabilną podstawę z gumy, zapobiegającą ślizganiu się naczyń po stole. Mniejsza miska posiada praktyczny dzióbek ułatwiający przelewanie znajdujących się w niej płynów i mas, a większa, bez dzióbka umożliwia gładkie wyrabianie w niej ciasta i przygotowywanie sałatek. Pozostałe akcesoria to miarki ułatwiające odmierzanie niewielkich ilości produktów potrzebnych np. do doprawiania potraw.
Wszystkie el. kompletu można myć w zmywarce.
Nie wolno używać w mikrofalówkach.
Produkty tradycyjnej, angielskiej marki Joseph Joseph stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności i nowoczesnej formy. Mała sztuka użytkowa!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Kasica 26.01.2018
Fantastyczny zestaw!!! Mam go już od pół roku, miski dzielnie znoszą wszystko - wrzątek, zamrażarkę, kontakt z blenderem. Ścianki są grube na tyle, że można przenosić w nich coś gorącego bez użycia rękawic. Antypoślizgowy silikon na spodzie dobrze gra swoją rolę - jeszcze nie zdarzyło mi się przewrócić żadnej miski.