Zestaw miękkich zabawek Bloomingville Mini, Mio Doll

82049826 Bloomingville Bloomingville
272.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049826

Opis produktu

Zestaw miękkich zabawek Bloomingville Mini, Mio Doll to coś dla prawdziwego małego wilka morskiego! Zestaw miękkich zabawek to dwie pluszowe lalki: Kate i Jonah, wraz z nietypowym towarzyszem: rekinem!

Zestaw miękkich zabawek Bloomingville to przytulanki wyprodukowane w 100% z naturalnej bawełny i wypełnione miękkim poliestrem. Nadają się dla dzieci w każdym wieku, także niemowlaków. To zasługa tego, że pluszaki nie zawierają żadnych plastikowych elementów, które mogłyby zostać oderwane i połknięte w czasie zabawy.

Jeśli szukasz bezpiecznych pluszaków i chcesz mieć pewność, że są one wysokiej jakości, to zestaw miękkich zabawek Bloomingville Mini, Mio Doll jest świetnym pomysłem! Twoje dziecko z pewnością nie będzie zawiedzione nowymi przyjaciółmi z morskich i oceanicznych wód.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię