Zestaw Moleskine SMART WRITING SET ELLIPSE, L w linie, twarda oprawa, czarny

SWSB Moleskine Moleskine
999.00 PLN
999,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SWSB
Wymiary
Szerokość 13 cm
Długość 21 cm
Materiały
karton, papier, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zestaw Moleskine SMART WRITING SET ELLIPSE, L w linie, twarda oprawa, w czarnym kolorze, to zestaw który pozwoli Ci szkicować na najwyższym poziomie.

Smart Writing Set Ellipse zawiera notatnik Paper Tablet oraz inteligentny długopis Pen+ Ellipse wraz z aplikacją Moleskine Notes.
Zestaw został stworzony po to aby przenieść wszystkie Twoje szkice i pomysły w prosty sposób do urządzeń elektronicznych, jak tablet, telefon czy komputer.

Paper Tablet z wyglądu przypomina klasyczny notatnik z zaokrąglonymi rogami i elastyczną gumką marki Moleskine. Posiada on technologię NCoded™, na każdej stronie, która pozwala długopisowi Pen+ Ellipse na przeniesienie z jak największą dokładnością wszystkich Twoich notatek i szkiców do urządzenia. Rozpozna nawet na której stronie się znajdujesz.

Aplikacja Moleskine Notes przenosi notatki i szkice z papieru na ekran w czasie rzeczywistym, dzięki czemu z łatwością można na telefonie czy tablecie go edytować, przerabiać, udostępniać oraz przesłać mailem.

Smart Writing Set jest kompatybilny ze wszystkimi notatnikami Moleskine Paper Tablet i kalendarzem Smart Diary/Planner. Możesz wzbogać swoje notatki, szkice dodając różne układy, rozmiary i formaty stron.


Najważniejsze cechy:

  • długość notatnika - 21 cm
  • szerokość - 13 cm
  • rodzaj papieru - linie
  • gramatura - 100 g/m2
  • etui na długopis Pen+
  • kabel USB do ładowania

Marka

Moleskine, czyli synonim dobrych notatek.

Znana z produkcji najwyższej jakości notesów opatrzonych twardą lub miękką oprawą obowiązkowo obszytych sznurkiem. Zaokrąglone rogi notesów i elastyczna gumka stojąca na straży bezpiecznych notatek, to znak rozpoznawczy marki Moleskine.

Ich historia sięga aż 200 lat wstecz.
Przez pierwsze lata moleskine był produkowany przez małe włoskie manufaktury.
Był rozprowadzany do małych włoskich sklepów papierniczych, do których chętnie zaglądali malarze, pisarze i inni artyści.
W 1986 roku działalność zakończył ostatni zakład introligatorski i notes stał się praktycznie nieosiągalny.
W roku 1997 znany pisarz Bruce Chatwin w swojej powieści The Songlines wspomniał całą historię notatnika i nadał mu dumnie brzmiącą nazwę "Moleskine".
W tym samym roku Maria Sebregondi, zainspirowana książką oraz nazwą wymyśloną przez pisarza przywraca produkcję kultowego notesu.

Prosta forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Moleskine są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię