Zestaw narzędzi kuchennych Bugatti Glamour, czerwony

GL3U-02160 Casa Bugatti Casa Bugatti
484.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GL3U-02160
Wymiary
Ø 17 cm
wysokość 41 cm
Materiały
Stal szlachetna, akryl SAN, ABS
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw narzędzi kuchennych w ekskluzywnej wersji Glamour, marki Casa Bugatti. Łopatki, chochelki i pozostałe sztućce wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, a czerwoną podstawkę stojaka z odpornego na zarysowania akrylu. Narzędzia nie dotykają się ze sobą dzięki ich umieszczeniu na specjalnie wywiniętych u góry haczykach (fale). Całość doskonale się prezentuje i jest bardzo wytrzymała.
Bugatti – domowe akcesoria zaprojektowane z włoskim rozmachem! Kultowa marka zatrudnia najlepszych designerów na świecie, w efekcie czego jej produkty są prawdziwymi arcydziełami sztuki użytkowej.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię