Zestaw narzędzi kuchennych na stojaku Bugatti Trattoria

78-160FTA Casa Bugatti Casa Bugatti
602.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
78-160FTA
Wymiary
26 x 15 x 40 cm
Materiały
Drewno jesionowe, stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Piękny, pięcioelementowy zestaw narzędzi kuchennych na stojaku Casa Bugatti Trattoria potrzebnych w każdej kuchni, oddający romantyczną i familijną atmosferę włoskiej trattorii. Elegancka, masywna podstawa w kształcie rombu wykonana z drzewa jesionowego kontrastuje z chłodną szlachetną stalą stojaka i samych narzędzi. Dynamiczne, zaokrąglone uchwyty dodają całości stylowego uroku. Kolekcja Casa Bugatti Trattoria to inspiracja dla eleganckich spotkań z przyjaciółmi i rodziną w ciepłych, domowych wnętrzach. W zestawie znajdują się chochla, szpatuła, duża łyżka, duży widelec, łyżka-sitko.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię