Zestaw narzędzi z nożami Joseph Joseph Elevate

10135 Joseph Joseph Joseph Joseph
319.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10135
Wymiary
30 x 9 x 6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Wyjątkowy zestaw narzędzi kuchennych składa się z 7 elementów: łyżki, szpatułki z dziurkami, łyżki cedzakowej, trzech noży (noża Santoku, noża z ząbkami i noża do obierania warzyw) oraz ze stojaka z antypoślizgową podkładką.
Dzięki oryginalnej i wyrazistej kolorystyce całość tworzy unikalny element wystroju Twojej kuchni. Silikonowe rączki zapewniające wygodę użytkowania są odporne na temperaturę aż 270 stopni.
Narzędzia można myć w zmywarce. Stojak należy przecierać wilgotną szmatką.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię