Zestaw : Nóż Santoku Kyocera i obieraczka, pomarańczowe

FK140CP10NOR Kyocera Kyocera
265.00 PLN
265,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FK140CP10NOR
Wymiary
Długość ostrza noża : 14 cm
Szerokość ostrza obieraczki : 4 cm
Materiały
Ceramika, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Kuchenny profesjonalista!
Zestaw z wysokiej jakości nożem ceramicznym i obieraczką: do zadań specjalnych. Obie części kompletu wyprodukowano w Japonii.
Nóż ceramiczny ma ergonomiczną rączkę, którą trzyma się bardzo lekko i wygodnie, co wpływa na komfort krojenia. Jego ostrze ma charakterystycznie obniżony czubek, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia „nagarniania” na nóż tego, co zostało pokrojone. Można np. zgarnąć na niego warzywa i przenieść do miski z szykowaną sałatką. Samo ostrze jest twardością zbliżone do diamentu (specjalna technika wytwarzania) , dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe. Nóż jest również bardzo ostry i nie wymaga dodatkowego ostrzenia. W trakcie pracy nie przykleja się do niego jedzenie, dzięki czemu można nim kroić niemal wszystkie produkty.
Obieraczka doskonale sprawdzi się do obierania warzyw i owoców, oraz wykrawania z nich niechcianych części (np. oczka ziemniaków, jabłek itp.). Jej ceramiczne ostrze nie przejmuje zapachu ani smaków, a dzięki wysokiej jakości produkcji posłuży w kuchni przez lata. Bez metalicznego posmaku charakterystycznych obieraczek.

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię