Zestaw:Nóż uniwersalny Nóż Santoku Tojiro DP3

DP-GIFTSET-C Tojiro Tojiro
899.00 PLN
899,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DP-GIFTSET-C
Wymiary
Długość ostrza: nóż uniwersalny 12 cm, nóż Santoku 17 cm
Materiały
stal trójwarstwowa, drewno
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw dwóch noży Tojiro DP3 różnej wielkości to prawdziwy niezbędnik kucharza. Zestaw jest zapakowany w eleganckie, czarne pudełko.

W skład zestawu wchodzą:
 • nóż Santoku 17 cm
 • nóż uniwersalny 12 cm cm
 • .
  Nóż Santoku to japoński odpowiednik europejskiego noża kucharza. Mały nóż uniwersalny natomiast świetnie nadaje się do obróbki mniejszych owoców i warzyw. Niezbyt dużym nożem można łatwo manewrować i precyzyjnie kroić składniki.

  Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla (DP) stawia te noże w światowej czołówce ostrości. DP3 - trzywarstwowa stal szlachetna wysokiej jakości, twardość ostrza: 60+/-1 HRC, i ergonomiczna rękojeść ECO Wood będąca połączeniem profilowanego drewna pochodzącego z recyklingu i wstrzykiwanej pod ciśnieniem żywicy. Rączka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zmiany temperatur. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

  Marka

  Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię