Zestaw noży w bloku Bugatti Glamour, żółty

GL6U-02195 Casa Bugatti Casa Bugatti
864.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GL6U-02195
Wymiary
Wysokość 24 cm
14 x 26 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN, stal szlachetna

Opis produktu

Wspaniały zestaw noży w bloku od Casa Bugatti Glamour w ekskluzywnym wydaniu, które przyciąga spojrzenia!
Oryginalnie uformowany blok na noże wykonano z przejrzystego tworzywa i stalowej nakładki, w której wydrążono przestrzenie na wsunięcie do środka noży (są w komplecie). Wzrok przykuwa żółta, nasycona kolorem podstawka.
Ostrza noży nie ocierają się o siebie i są chronione ze wszystkich stron ściankami, które wspaniale je eksponują i dzięki którym na ostrzach nie osiada kurz ani pyłki.
W zestawie znajduje się 5 ostrych noży z kutej stali, których wygodę obsługi zapewniają ergonomiczne, świetnie dopasowane do dłoni rękojeści. Różne długości i formy ostrzy sprawiają, że noże znajdują w kuchni wszechstronne zastosowanie.
Kolekcja Glamour stanowi ciekawe zestawienie geometrycznej formy, wyrazistych ścięć i zdecydowanych linii akcesoriów kuchennych z soczystymi, transparentnymi kolorami. Wyróżnia się na stole.

Produkty renomowanej włoskiej marki Casa Bugatti to znakomita jakość wykonania i niepowtarzalna stylistyka, która sprawia, że są one prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Zaprojektowane przez najlepszych designerów na świecie – robią we wnętrzach ogromne wrażenie.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię