Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Rainbow Kisses

6010 Pink Stories Pink Stories
47.60 PLN

Special Price 47,60 zł

Normalna cena: 68,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 68,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6010
Wymiary
21 x 210 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Rainbow Kisses to neonowe świeczki w oryginalnej i niepowtarzalnej kolorystyce. Jeśli jesteś na etapie szukania ozdób na nadchodzące święta Bożego Narodzenia lub po prostu lubisz palić świeczki, aby zyskać przytulną oraz komfortową atmosferę, to produkt właśnie dla Ciebie!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Rainbow Kisses został wykonany z wartościowych surowców – świeczki mają certyfikat RAL, który potwierdza ich bezpieczeństwo i odpowiednią jakość. To także świetny produkt dla wegetarian i wegan – do produkcji świeczek nie użyto produktów odzwierzęcych, a także kontrowersyjnego oleju palmowego.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Rainbow Kisses to świeczki o długości 21 cm, dzięki czemu będą się palić naprawdę długo.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię