Zestaw sztućców do sera Sagaform Oval Oak

5017198 Sagaform Sagaform
139.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017198
Wymiary
Długość 12,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, lite drewno dębowe

Opis produktu

Deska serów to pomysłowy sposób na zaserwowanie przystawki, zwłaszcza kiedy przyjdą goście. W zestawie znajdują się trzy elementy – nóż do serów twardych, nóż do parmezanu oraz widelec do serwowania. Sztućce zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej i wykończone okrągłymi uchwytami z drewna dębowego. Komplet będzie pięknie prezentował się na stole – zwłaszcza w towarzystwie innych akcesoriów z tej samej kolekcji.

Zaleca się regularne olejowanie uchwytów w celu zachowania niezmiennego wyglądu drewna.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
KnŻ 02.03.2018
Fajne sztućce, fajna obsługa - zostawiam pozytywny komentarz i zamierzam wrócic ponownie:)