Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw trzech noży Chroma Porsche Type 301

Zestaw trzech noży Chroma Porsche Type 301
Zestaw trzech noży Chroma Porsche Type 301
x zamknij

Zestaw trzech noży Chroma Porsche Type 301

Chroma
799.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Ostrze: 19,3 cm, 17,8 cm i 7,7 cm
Ostrze: Stal japońska 301 Rękojeść: Stal szlachetna 18/10
P529
Nie należy myć w zmywarce
 
Uniwersalny komplet 3 noży kuchennych Type 301 pozwoli wykonać w kuchni wszystkie prace. W jego skład wchodzi noż santoku, oraz noż do obierania warzyw i owoców. Nóż kucharza Santoku przeznaczony jest do krojenia mięs, oraz szatkowania warzyw i ziół. Nóż do obierania służy do precyzyjnych prac z warzywami - do obierania i wykrawania dekoracji. Jest także wygodny w technicznie trudniejszych pracach z mięsem i drobiem (np. oddzielanie mięsa od kości). Nóż do porcjowania służy do odkrawania plastrów pieczeni, dzielenia kurczaka, kaczki lub indyka. Dzięki długiemu i wąskiemu ostrzu świetnie kroi także pasztet lub ciasto.
Można ostrzyć za pomocą ostrzałki ceramicznej Kasumi Titanum 240/1000.

Noże kolekcji Type 301, spod ręki Ferdinanda Porsche zadziwiają wyrafinowaną futurystyczną formą. Ostrza są doskonale konstrukcyjnie dopasowane do funkcji. Rękojeść ma nietypowy, bardzo ergonomiczny kształt opracowany przy współpracy ze słynnym niemieckim szefem kuchni Jorgiem Wortherem. Jest świetnie wyważona i wygodna. Noże wyglądają jakby były z jednego kawałka stali, mimo iż wykonano je z dwóch różnych typów: ostrze z japońskiej stali type 301, rękojeść z stali szlachetnej 18/10. Ostrze jest ręcznie szlifowane i doskonale kroi przez długi czas. Noże są zapakowane w estetyczne drewniane skrzynki wyściełane od środka ciemnym aksamitnym materiałem, odpowiednie na prezent.

Inne z kolekcji Porsche Type 301

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.