Zmiotka i łopatka Normann Copenhagen czarna

303200 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
138.00 PLN
138,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
303200
Wymiary
32 x 24 cm
Materiały
Zmiotka: buk i naturalne włosie
Łopatka: polipropylen

Opis produktu

Doskonała do zmiatania okruszków ze stołu.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Ole Jensen to projektant, który swój styl określa dwoma słowami – prosty luksus albo luksusowy minimalizm. Inspiruje go codzienność, dlatego stara się wymyślać nowe rozwiązania, które ułatwią ludziom wykonywanie prostych czynności. Jego produkty charakteryzują się miękkimi, opływowymi formami oraz śmiałymi kolorami. Za znak rozpoznawczy Jensena należy uznać zabawne kształty, które wywołują różne skojarzenia. Do jego najciekawszych prac należą porcelanowe kubki dla Royal Copenhagen, fotel „Memory” i miska „Washing-up” dla Normann Copenhagen oraz kolekcja akcesoriów kuchennych dla marki Room Copenhagen.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię