Zmiotka i łopatka Rig-Tig Sweep-it

Z00073 Rig-Tig Rig-Tig
230.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00073
Wymiary
28 x 19,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, drewno

Opis produktu

Ciekawie zaprojektowany komplet Rig-Tig Sweep-it: zmiotka i łopatka, które można połączyć ze sobą i jako jeden element powiesić na haczyku: w kuchni lub w przedpokoju. Zarówno szczotka jak i zmiotka mają kształt ćwierć okręgu, co sprawia, że są bardzo poręczne i świetnie wyglądają.
Pomysł duńskiej marki Rig-Tig, która słynie z ciekawych rozwiązań kuchennych, minimalizmu i ekologicznego wykonania.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Klaus Rath to projektant przemysłowy, który specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów codziennego użytku. W swoich pracach nawiązuje do skandynawskiej estetyki, a także sięga po wysokiej jakości materiały – stal, drewno, bawełnę. Stara się łączyć technologię ze sztuką oraz nowoczesne metody produkcyjne z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Na szczególną uwagę zasługują jego akcesoria domowe zaprojektowane dla marki Stelton – bawełniane koszyki na pieczywo, stalowe dzbanki, szklane karafki oraz świeczniki o finezyjnych formach. Współpracuje także z firmą Georg Jensen, dla której stworzył eleganckie breloczki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię