Znaczniki na kable Qualy Power Plant

QL 10107 Qualy Qualy
36.00 PLN

Special Price 36,00 zł

Normalna cena: 45,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 45,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10107
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oto znaczniki, które pomogą wreszcie zorientować się w domowej plątaninie kabli! Zestaw zawiera 4 markery/ znaczniki do samodzielnego podpisania oraz 6 naklejek z gotowymi grafikami i zawieszkę z roślinką (napis "please save energy"). Znaczniki można dowolnie podpisać (np. „ kabel do telefonu” „komórka” „drukarka” itp.) Kiedy nie używa się jakiegoś urządzenia można zawiesić znacznik na zawieszce - wtedy motyw z zieloną roślinką przypomina o tym jak ważne jest oszczędzanie energii.
Akcesoria Qualy to piękne zestawienie soczystych barw, ciekawych pomysłów ułatwiających życie i ekologicznej filozofii: do produkcji wykorzystuje się niemal 100% produktów pochodzących z recyklingu. Nawet kartoniki w które zapakowane są te gadżety tworzy się z produktów biodegradowalnych. Genialna oprawa dla praktycznych przedmiotów!

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię