Trendy i nowości

Peach Fuzz – kolor roku 2024 według Pantone. Jak wprowadzić go do swojego wnętrza?

kolor-roku-2024

Co roku instytut Pantone wybiera kolor, który będzie królował w świecie designu. W zeszłym roku był to energetyczny odcień różu Viva Magenta. W 2024 zdetronizowała go zdecydowanie bardziej subtelna barwa. Panie i Panowie, oto Peach Fuzz – delikatny, ciepły, wręcz przytulny odcień koloru pomarańczowego. Czy zdecydujecie się zaprosić go do swojego wnętrza?

Trendy wnętrzarskie 2023. Co będzie na topie w tym sezonie?

Hyg

Urządzasz nowe mieszkanie, planujesz remont, a może po prostu chcesz lekko odświeżyć swoje wnętrze? Jeśli tak, to zajrzyj do naszego przeglądu wnętrzarskich trendów na rok 2023. Dowiedz się, co nowego piszczy w świecie designu i wybierz trendy, które odmienią Twoje cztery kąty. 

Viva Magenta! Wprowadź kolor roku 2023 do swojego wnętrza!

Viva_Magenta!

Każdego roku instytut Pantone wybiera kolor, który będzie wiodącym odcieniem w designie przez kolejne dwanaście miesięcy. Tym razem jest to Viva Magenta – intensywny, energetyczny, głęboki, niemal wibrujący róż. Wybór ten oznacza przede wszystkim, że taki odcień będzie po prostu modny. Bez trudu znajdziesz go na różnego rodzaju elementach w nadchodzącym sezonie. Podoba Ci się energia tego koloru? Wprowadź go do swojego wnętrza! Podpowiadamy, jak.