Inspiracje

Trendy w designie na rok 2019

Trendy we wnętrzach na 2019 rok

Co będzie modne we wnętrzach w 2019 roku? Poznaj nowe trendy wnętrzarskie na 2019 rok i dowiedz się, co wychodzi z mody, a co pozostaje!

Na jaki kolor pomalować ściany, czy może zdecydować się na wzorzystą tapetę? Czy szary fotel dalej będzie modny? Jakie meble wybrać i jakie dodatki? Na te pytania znajdziesz odpowiedź tutaj :)

Zapomniane tradycje bożonarodzeniowe

Zapomniane tradycje bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia dziś to czas spotkań z bliskimi, przygotowania uroczystych potraw oraz pogoni w poszukiwaniu idealnych podarunków dla bliskich. Czy tak było zawsze? Przeczytaj ten wpis i odkryj, jakie znaczenie miały dawniej Święta Bożego Narodzenia. Poznaj świąteczne tradycje i wierzenia.

Akcesoria kominkowe

Akcesoria kominkowe - czego potrzebujesz obok kominka?

Rozpalenie ogniska w prawdziwym kominku to marzenie wielu. Blask i ciepło ognia mają w sobie coś magicznego. Jednak sam kominek, podpałka kominkowa i drewno to nie wszystko co musimy mieć, aby cieszyć się domowym ogniskiem. Zobacz jakie akcesoria pozwolą rozniecić i podtrzymać ogień oraz utrzymać porządek wokół kominka.

Jesienny dom z ferm LIVING

Jesienny dom z ferm LIVING

Lekkie, proste kształty odpowiednie do minimalistycznych wnętrz i przyjemna, stonowana kolorystyka... Do tego ciekawa, geometryczna ornamentacja.  Oto kwintesencja jesiennej kolekcji ferm LIVING! Na nadchodzącą  jesień znana i modna marka proponuje nam dodatki stonowane, rozświetlające i ocieplające wnętrza.