2 wieszaki Normann Copenhagen Sticks czarne

380500 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
115.00 PLN
115,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
380500
Wymiary
Wysokość: 14,5 cm
długość: 15,5 cm
szerokość: 12,5 cm
Materiały
drewno dębowe

Opis produktu

Czarne, drewniane wieszaki Normann Copenhagen Sticks inspirowane są trójkątnymi dachami, których przecinające się belki tworzą różne kształty i przestrzeń. Haczyki się z 3 patyczków na których można zawieszać ubrania oraz akcesoria w różnych kombinacjach. W zestawie znajdują się 2 wieszaki. Do samodzielnego montażu.
Duńska marka Normann Copenhagen łączy niepowtarzalne wzornictwo z funkcjonalnością produktów. Zachwyt budzą nowoczesne formy oraz delikatne kolory. Projektanci podążają za światowymi trendami, dlatego ich kolekcje są zawsze zgodne z obowiązującą modą.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię