3 Pojemniki na akcesoria łazienkowe Geelli Li Stiamo, turkusowe

GLS-2S1-C65 Geelli Geelli
56.00 PLN

Special Price 56,00 zł

Normalna cena: 140,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 70,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GLS-2S1-C65
Wymiary
2,5 x 2,5 cm, wysokość 9 cm
5 x 2,5 cm, wysokość 9 cm
Materiały
Żel poliuretanowy

Opis produktu

3 doskonale wykonane, turkusowe pojemniki na akcesoria łazienkowe, pastę do zębów, szczoteczki, grzebień czy dekoracyjne sztuczne kwiaty. Geometryczna forma i możliwość przyklejenia ich do ściany sprawiają, że całość prezentuje się wspaniale i pozwala zaoszczędzić miejsce na umywalce. Z nutką włoskiej kreatywności!
Zaprojektowane ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.
Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.
Aby przykleić pojemniczki do ściany wystarczy odkleić folię ochronną i umieścić je w wybranym miejscu. Duża przyczepność gwarantuje pewne mocowanie na łazienkowych kaflach.
Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Marka

Włoska marka Geelli tworzy niezwykłe akcesoria wykonane ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. Wykończone ręcznie i podane w soczystej, przykuwającej wzrok barwie: natychmiast zwracają uwagę. Niezwykła wytrzymałość, najwyższa odporność na upadki i czysta przyjemność dotyku to cechy, które wyróżniają produkty Geelli na tle innych. Klasa!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię