6 kieliszków do brandy Holmegaard Perfection 360 ml

4802419 Holmegaard Holmegaard
534.00 PLN
534,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4802419
Wymiary
Pojemność: 360 ml
Wysokość: 13 cm
średnica: 9,3 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

6 kieliszków do brandy Holmegaard Perfection 360 ml - ten komplet kieliszków pozwala serwować brandy i koniak jak profesjonalista. Rozszerzający się u dołu kielich osadzony na krótkiej nóżce pozwala na trzymanie kieliszka tak by dłonią podgrzewać od spodu alkohol. Kieliszki mają też delikatną linię w najszerszym punkcie kielicha. Wskazuje ona jaka ilość trunku powinna się w nim znaleźć.

Seria Perfection została stworzona dla prawdziwych koneserów alkoholu. Projektant Tom Nybroe zadbał o każdy szczegół projektując kieliszki i szklanki Perfection. Każde naczynie ma unikalny kształt, idealnie dopasowany do trunku do którego zostało przeznaczone.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię