Amulet w pudełeczku Raeder Serce

C12613 Raeder Raeder
59.00 PLN
59,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C12613
Wymiary
Szerokość 4 cm
Długość 4 cm
Wysokość 5 cm
Materiały
Porcelana, drewno, magnes

Opis produktu

Amulet w pudełeczku Raeder Serce to subtelny sposób, aby wyrazić komuś swoje uczucia.

Amulet w kształcie serca jest zrobiony z nieszkliwionej porcelany w kolorze białym. Ma ręcznie malowane, ozdobne detale oraz dekoracyjne pudełko do przechowywania, zrobione z surowego drewna o jasnym kolorze i wyraźnie widocznym usłojeniu.

Amulet w pudełeczku ma wymiary 4 x 4 x 5 cm i wieczko zamykane za pomocą dwóch małych magnesów. Drewniane pudełko, w którym jest umieszczone porcelanowe serduszko, ma wycięty laserowo napis "Love To Go".

Taki zestaw wręcz idealnie nadaje się do podarowania na prezent bliskiej osobie. Ma nienarzucający się, elegancki i zarazem przytulny wygląd i pozwala w symboliczny sposób wyrazić sympatię.

Cechy produktu:

  • dekoracja z białej nieszkliwionej porcelany w kształcie serca,
  • ręcznie malowane srebrne detale,
  • ozdobne pudełko z drewna,
  • wycinany laserowo napis "Love To Go"

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię