Cedzak do makaronu Alessi Mami

SG307 Alessi Alessi
517.00 PLN
517,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SG307
Wymiary
Wysokość 9 cm
Ø 24 cm
25 x 24 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana
Ograniczenia

Opis produktu

Szeroki i przy tym stosunkowo niski cedzak do makaronu z kolekcji Alessi Mami – pozwala wygodnie wstrząsać odcedzany makaron i jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Wykonany z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej, która grą cieni na swej powierzchni pięknie odbija w sobie to, co znajduje się w kuchni. Ergonomiczne, duże uchwyty ułatwiają unoszenie naczynia, a dzięki nutce tradycyjnych form jakby sprzed lat całość świetnie się prezentuje.
Pękate kształty przypominają gotowanie „jak u mamy”!
Do mycia w zmywarce (ale nie na bazie tzw. agresywnych środków opartych na chlorze).
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię