Dekoracja ścienna Umbra Blooma 6 el.

470146-660 Umbra Umbra
60.00 PLN
60,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
470146-660
Wymiary
7,5 x 7,5 x 2 cm
12 x 12 x 3 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Pokój pod znakiem delikatnych kwiatów! Ta oryginalna dekoracja ścienna Umbra Blooma (6 el.) będzie ładnie wyglądała we wnętrzach aranżowanych z duszą: pokoju nastolatki, salonie czy w pomieszczeniach, w których lubimy przesiadywać dla relaksu. Każdy z 6 kwiatów ma lekko niezabudowaną konstrukcję, dzięki czemu po powieszeniu widać przez nie kolor ściany.
Prosty sposób montażu: wystarczy przykleić do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej (dołączona do kompletu).'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Alan Wisniewski przyznaje, że najbardziej lubi pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, a swoje pomysły realizuje natychmiast. Inspiracji szuka w otaczającym go świecie. Jego produkty są proste, pomysłowe, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Współpracuje z firmą Umbra, na którą po raz pierwszy zwrócił uwagę dzięki słynnemu portfelowi „Bungee”. Tak spodobał mu się ten gadżet, że wkrótce dołączył do zespołu. Zajmuje się projektowaniem przedmiotów z różnych kategorii – jest to dla niego wyzwanie oraz sposób na zdobycie cennego doświadczenia. Zawsze stara się dopracować wszystkie detale do perfekcji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię