Dekoracja Świąteczna Seletti Snarkitecture half Star

9908 Seletti Seletti
71.00 PLN
71,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
9908
Wymiary
cm. 13,5x2,5x7,5
Materiały
żywica

Opis produktu

Dekoracja świąteczna Seletti Snarkitecture half Star to piękna zawieszka w kształcie gwiazdy, której gdzieś się zapodziała druga połowa. Tak zaskakująca i – można by rzec – niedoskonała forma świątecznej ozdoby przypomina o tym, że w czasie świąt nie wszystko musi być idealne.

 

Dekoracja świąteczna Seletti Snarkitecture half Star została wykonana z trwałej żywicy epoksydowej. Nie potłucze się, nawet gdy dosięgnie jej kot lub trafi w rączki ciekawskiego dziecka. 


Zawieszka ozdobi nie tylko choinkę – możesz ją umieścić również w bożonarodzeniowym stroiku czy zawiesić na drzwiach lub oknie. Będzie pięknie się prezentować z pozostałymi ozdobami zaprojektowanymi przez amerykańskie studio Snarkitecture dla marki Seletti.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię