Dekoracja wisząca Koziol Cherrie jasna zieleń

1114568 Koziol Koziol
11.00 PLN

Special Price 11,00 zł

Normalna cena: 22,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 13,20 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 34 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1114568
Wymiary
32,8 x 25,7 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oryginalna, jasnozielona dekoracja wisząca Koziol Cherrie w kształcie konstrukcji listkowej – szalenie naturalnej! Dzięki specjalnym haczykom pojedyncze dekoracje można ze sobą łączyć w całkowicie dowolnych kierunkach, uzyskując wybranej wielkości powierzchnie ozdobne, zasłony i abażury. Bez względu na to, w jakim kierunku połączymy ze sobą poszczególne panele – zawsze będą się one siebie dobrze trzymały – stabilne, nietuzinkowe, wygodne w łączeniu. Stworzone do obiektów użyteczności publicznej, stylowych wnętrz reprezentacyjnych oraz mieszkań. Sprawdzą się również jako okazjonalna dekoracja w centrum handlowym, hotelach i hallach wystawowych.
Odporne na wilgoć oraz światło UV, certyfikat o klasie niepalności B1 wg. DIN 4102
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Projektant

Flip Sellin specjalizuje się w projektowaniu mebli oraz dekorowaniu wnętrz. W 2004 r. razem z Tilmanem Thürmerem i Jochenem Gringmuth’em założył studio o nazwie COORDINATION. Firma współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami w zakresie mody, wzornictwa i sztuki. Wśród jej klientów znaleźć można firmy takie jak: Nike, Nintendo, Addidas, Deutsche Bank oraz Koziol. Styl Sellina jest bardzo nowoczesny i wyrazisty – często wykorzystuje surowe linie oraz asymetryczne formy. Przykładem zastosowania takiej estetyki jest elegancka, czarno-biała sofa „Crush” oraz modułowy stolik wykonany z sześciokątów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię