Doniczka Umbra Floralink biała

1010224-660 Umbra Umbra
115.00 PLN
115,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1010224-660
Wymiary
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 10 cm
Wysokość: 24,70 cm
Maksymalne obciążenie: 2,3 kg
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Doniczka Umbra Floralink biała to zestaw 3 pojemników na ścianę, które łączą się ze sobą i stanowią ciekawy sposob na ekspozycję roślin w mieszkaniu.

Aby stworzyć na ścianie żywy pionowy ogród, wystarczy połączyć z sobą kilka doniczek Floralink.

Doniczki mają świeży odcień bieli. Mosiężne okucia służą do łączenia i mocowania do ściany. Do zamontowania 1 zestawu 3 pojemników potrzebny jest tylko jeden otwór, ponieważ poszczególne doniczki łączą się ze sobą za pomocą małego pokrętła na dole każdego naczynia i małego otworu na górze.

Pojemniki na ścianę Umbra Floralink mogą być używane nie tylko jako doniczki, ale na przykład jako organizery. Można je powiesić w łazience lub przedpokoju i trzymać w nich akcesoria łazienkowe, okulary czy klucze.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię