Dozownik do mydła Aquanova Opaco czarny

OPADIS-09 Aquanova
149
149,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
OPADIS-09
Wymiary
Ø 10,5 x 13,6 cm
Materiały
Korpus: Ceramika powleczona gumą
Dozownik: stal 18/8
Pompka: tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Dozownik do mydła z kolekcji Aquanova Opaco to piękny dodatek do łazienki hotelowej, eleganckiego apartamentu albo gustownie urządzonego mieszkania. Piękny gadżet o opływowym kształcie i subtelnej kolorystyce będzie doskonale pasował do wielu różnych aranżacji. Z akcesoriami z kolekcji Opaco łazienka zyska niepowtarzalny charakter i ciekawą oprawę estetyczną....
Dozownik do mydła z kolekcji Aquanova Opaco to piękny dodatek do łazienki hotelowej, eleganckiego apartamentu albo gustownie urządzonego mieszkania. Piękny gadżet o opływowym kształcie i subtelnej kolorystyce będzie doskonale pasował do wielu różnych aranżacji. Z akcesoriami z kolekcji Opaco łazienka zyska niepowtarzalny charakter i ciekawą oprawę estetyczną.

Marka

Aquanova to holenderska firma od ponad sześćdziesięciu lat zajmująca się tworzeniem oryginalnych kolekcji akcesoriów łazienkowych. Do ich produkcji używają poliresinu - wytrzymałego materiału składającego się z masy kamiennej i żywicy syntetycznej. Hennie Bastiaens, wybitny projektant pracujący dla Aquanova, czerpie inspirację z natury, tworząc kolekcje przypominające piasek pustyni, biel marmuru czy naturalną fakturę drewna. Nie stroni również od nowoczesnych, industrialnych form, czego przykładem są eleganckie zestawy z kolekcji Taco.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię