Durszlak/wirówka do sałaty Joseph Joseph Spindola

20185 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
169,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20185
Wymiary
14,8 x 25,8 x 22,6 cm
Materiały
tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Durszlak/wirówka do sałaty Joseph Joseph Spindola jest przeznaczony do płukania i odwirowywania wody z sałaty, kapusty, niedużych owoców, czy kawałków warzyw. Odwirowywanie jest możliwe dzięki specjalnej pompce. Jest bezproblemowa w użytkowaniu. Funkcja 2 w 1 sprawia, że z tym produktem zaoszczędzisz miejsce w swojej kuchni!


Przyssawka, w którą wyposażono durszlak – zapewnia stabilność. Akcesorium jest przeznaczone do mycia w zmywarce. Nie należy jednak umieszczać go w lub na gorących naczyniach. Wymiary produktu wynoszą 14,8 x 25,8 x 22,6 cm.


Durszlak/wirówka do sałaty Joseph Joseph Spindola sprawdzi się również jako klasyczny durszlak – wystarczy wyjąć część wewnętrzną. Znajdzie więc zastosowanie w każdej kuchni!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię