Etui na telefon Louvini Paris Milo iPhone 11, różowy

MILO-32 Louvini Paris Louvini Paris
111.00 PLN
111,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MILO-32
Wymiary
iPhone 11
Materiały
Tworzywo sztuczne nadające się do recyklingu

Opis produktu

Etui na telefon Louvini Paris Milo to produkt przeznaczony dla każdej osoby, która poszukuje ochrony dla swojego telefonu. Głównym zadaniem etui jest zabezpieczenie przed ewentualnymi rysami, czy pęknięciem ekranu. Dodatkowo pełni ono również funkcję dekoracyjną – zdobi Twój telefon i uzupełnia stylizację! Dzięki wyposażeniu w haczyki, możesz zamocować pasek do etui.


Prezentowane etui na telefon Louvini Paris Milo zostało wykonane z plastiku nadającego się do recyklingu. To produkt trwały i odporny na uszkodzenia. Jego podwyższone krawędzie dodatkowo zabezpieczają ekran telefonu i pozwalają uniknąć przykrym wypadkom. Etui Louvini Milo to produkt, obok którego nie możesz przejść obojętnie!

Marka

Louvini Paris to francuska marka, która tworzy akcesoria modowe, głównie dla telefonów komórkowych. Marka została założona przez Julię Bouchery w 2019 roku.

Marka powstała z pasji do produktów, które są w równym stopniu użyteczne i stylowe, łącząc najlepsze materiały, funkcjonalny design i dopracowane detale. Louvini Paris zwraca uwagę na szczegóły i nie wprowadza produktu na rynek, zanim nie spełni on oczekiwań marki zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię