Figurka Seletti Diesel Cosmic Diner Starman

10932 Seletti Seletti
391.00 PLN
391,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10932
Wymiary
Wysokość: 28 cm.
Materiały
Porcelana.

Opis produktu

Każdy z nas chociaż raz marzył o tym, aby zostać astronautą. Dziecięce fantazje o podróżach kosmicznych i międzygalaktycznych przygodach z pewnością pozostają w pamięci każdego dorosłego. Porcelanowy astronauta świetnie wpisuje się w estetykę „kosmicznej” kolekcji Cosmic Diner. Figurka Seletti Diesel Cosmic Diner Starman to oryginalna ozdoba, która przypomina o marzeniach z dzieciństwa za każdym razem, kiedy na nią spojrzysz.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię